Кафедра філософії Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики готує спеціалістів за освітніми рівнями "бакалавр" та "магістр":
- освітній рівень «бакалавр», освітньо-професійна програма 033 «філософія» (термін навчання складає 3 роки 10 міс.).
Форма навчання: денна і заочна.
Компетентність випускника відповідно до стандарту МОН України за спеціальністю 033 «філософія» для бакалаврів: здатність до абстрактного мислення аналізу та синтезу; здатність аналізувати сучасні філософські проблеми та вчення; здатність аналізувати міркування та робити ґрунтовні смислові узагальнення, висновки; здатність дотримуватися в професійній діяльності академічної доброчесності; здатність брати участі у наукових та прикладних дослідженнях у галузі філософії; здатність до міжособистісної взаємодії, здатність працювати в команді; цінування та повага різноманітності та мультикультурності.
Кваліфікація за дипломом: «Бакалавр філософії. Аналітик суспільних питань». Реалізація професійних компетентностей: викладач вищого навчального закладу; науковий співробітник науково-дослідної установи; аналітик, консультант із соціокультурних питань; експерт з соціокультурних питань в науково-дослідних установах, органах державного управління, бізнес-середовищі; керівник середньої та вищої ланки освітніх структурних підрозділів. Наші випускники працюють на різних посадах в державних та приватних установах, у громадських центрах й організаціях, у медіа-сфері тощо.
Перелік конкурсних предметів ЗНО для вступу: «українська мова та література», «історія України», «іноземна мова» (англійська мова, французька мова, німецька мова, іспанська мова) або «географія», «біологія», «математика».
Перший (бакалаврський) рівень вищої освіти 033 Філософія
- освітній рівень «магістр», освітньо-наукова програма за спеціальністю 033 «філософія» (термін навчання складає 1 рік 9 міс.), Спеціалізація: «Теоретична та практична філософія».
Форма навчання: денна і заочна.
Компетентність випускника відповідно стандарту МОН України за спеціальністю 033 «філософія» для магістрів: здатність розв’язувати задачі дослідницького та/або інноваційного характеру у сфері філософії та гуманітаристики; знання та розуміння предметної області та розуміння професійної діяльності; здатність спілкуватися іноземною мовою; вміння виявляти, ставити та вирішувати проблеми; здатність проведення досліджень на відповідному рівні; здатність спілкуватися з представниками інших професійних груп різного рівня (з експертами з інших галузей знань/видів економічної діяльності); здатність до пошуку, оброблення та аналізу інформації з різних джерел; здатність розробляти проєкти та управляти ними та ін.
Прогрaма забезпечує оволодіння актуaльним нaбором компетентностей, які є зaтребувaними нa ринку прaці, роблять фахівця мобільним і здaтним до aдaптaції в нових умовaх, вчитися і бути сучaсно нaвченим. Програма орієнтована нa нaдaння aктуaльного інструментaрію тa оволодіння різними методологіями необхідними для професійної діяльності та особистісного розвитку фахівця, a не нaдaння знaнь, які швидко втрaчaють aктуaльність.
Атестація випускників освітньої-нaукової програми спеціальності 033 «філософія», здійснюється у формі захисту кваліфікаційної магістерської роботи та завершується видачею документу встановленого зразка про присудження йому ступеня магістра із присвоєнням кваліфікації: «Магістр філософії. Філософ. Викладач зaклaду вищої освіти. Науковий співробітник (філософія, історія, політикa)».
Для вступу необхідна наявність освітнього рівня «бакалавр», або освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст», а також результат ЗНО з іноземної мови - «іноземна мова» (англійська мова, французька мова, німецька мова, іспанська мова).
Другий (магістерський) рівень вищої освіти ОНП «Теоретична та практична філософія» (033 Філософія)
Програма вступного фахового випробування (співбесіди) з Філософії
Також, в Навчально-науковому інституті філософії та освітньої політики є й інші спеціальності першого, другого та третього рівнів освіти:
Реклама та зв'язки з громадськістю