Шановні колеги, пропонуємо Вашій увазі звіт про опитування здобувачів вищої освіти щодо якості освітньо-наукової програми "Теоретична та практична філософія" (освітній рівень магістр).
У 2021 році було проведено опитування серед здобувачів освіти, які навчаються на освітньо-науковій програмі «Теоретична та практична філософія», щодо якості надання освітніх послуг. За результатами опитування 50% опитаних надають перевагу змішаній формі навчання, а 37,5% - дистанційній і 12,5% - виключно аудиторній. З-поміж опитуваних здобувачів освіти майже 90% погоджуються з тим, що в межах ОНП діє прозора та об'єктивна система оцінювання та контролю, а оцінювання освітніх компонент є об'єктивним. Переважна більшість респондентів підтверджують те, що вони ознайомлені з процедурами вибору дисциплін вибіркового блоку, вони задоволені рівнем та повнотою реалізації дисциплін нормативного циклу; знають яким чином в університеті впроваджуються принципи академічної доброчесності, де та як відбуваються консультації (наприклад, на предмет вирішення конфліктних ситуацій чи психологічна допомога тощо), а рівень практичної підготовки на програмі визнають як належний.
З-поміж недоліків, які виступають пропозиціями задля покращення критеріїв за якими функціонує ОНП "Теоретична та практична філософія" варто відмітити міжнародну академічну мобільність. Внутрішня академічна мобільність реалізується на високому рівні: 100% здобувачів освіти магістерського рівня приймають участь у студентських науково-практичних конференціях, які проводяться (переважно) зі ЗВО, які виступають партнерами кафедри філософії. Щодо міжнародної академічної мобільності, то вона ще потребує подальшої роботи. Хоча, варто відмітити, що магістранти долучаються до роботи в міжнародних наукових конференціях та навіть мають публікації за їх результатами: https://kf.ffs.npu.edu.ua/index.php/student/mahistr/naukova-diialnist
Більш детально ознайомитися з результатами опитування здобувачів освіти другого (магістерського) рівня ОНП "Теоретична та практична філософія" можна тут.