У 2021 році Центром моніторингу якості освіти спільно з кафедрою філософії було проведено опитування серед випускників освітньо-наукової програми "Теоретична та практична філософія" другого (магістерського) рівня НПУ імені М.П. Драгоманова.
В ході опитування майже 67% респондентів зазначили, що знань і компетенцій, отриманих в університеті, цілком достатньо для подальшого кар’єрного зростання. Інша частина зазначають про необхідність отримання додаткових знань та навичок. 96% випускників зазначили, що по завершенню навчання вони самостійно влаштовувалися на роботу (при чому майже 32 % випускників працюють за спорідненим фахом), без звернення до відділу працевлаштування університету. Також випускники погоджуються з тим, що освітній процес на програмі забезпечують справжні професіонали своєї справи. Ознайомитися зі звітом та результатами опитування.
Щодо зауваг та порад. На думку випускників у ОНП «Теоретична та практична філософія» варто додати дисципліни які б забезпечували мовну підготовленість в межах спеціалізації, а також дисципліни пов’язані з менеджментом в сфері освіти/науки, науковою мобільністю, більшесучасної філософії, сучасної філософії свідомості більше практичних предметів, а не теорії, поглиблити викладання класичної філософії, класичних мов, великий курс герменевтики, філософську антропологію, історію філософії ХХ -ХХІ ст., розширений курс риторики, ораторське мистецтво (практика), курс з написання тексті (написання тез, промов, статей), журналістику, методологію теорії комунікації, більше історичних (Всесвітня історія, історія наук (природничих, гуманітарних), історія мистецтва) та психологічних дисциплін, давньогрецьку мову, латину, літературу (теорія та історія), мовознавство, вищу математику, фізику, патопсихологія, психотерапію, біологію, поглиблене вивчення іноземної мови, відмовитися від строгого історичного підходу в побудові програми з філософії (якщо це не історія філософії), на користь проблемного підходу, більшити кількість авторських курсів з філософії за вибором студента тощо.