Відкрита лекція Глушко Тетяни Петрівни відбулася в межах освітньої компоненти  "Історія філософії". Лекція на тему: "Теоретична філософія Арістотеля" відбулася на історико-філософському факультеті, 1 курс, філос. 11.00-12.30, ауд. 15-2.  Покликання на онлайн: https://meet.google.com/ecc-fvam-jct

"05.10 Відвідав лекцію Тетяни Петрівни Глушко з Історії філософії, для студентів 1 курсу, на тему «Теоретична філософія Арістотеля». Тетяна Петрівна вдало структурувала матеріал, і доступно подала його студентам. Показала студентам  вплив філософії Платона, тим самим логічно продовживши попередню тему, і чітко окреслила ті моменти де Аристотель не міг погодитись зі своїм учителем. Розкрила суть вчення Арістотеля про чотири причини., показала місце «фізики» у структурі філософської системи Арістотеля, а також розкрила суть вчення філософа про душу.

Переваги: Вдало розраховано час; контакт з аудиторією; відповідала на запитання студентів; хороші гучність і темп; зв'язок матеріалу лекції з попередніми темами; часто робила порівняння з Платоном, наприклад; дало систематизувала і подала студентам творчу спадщину Аристотеля. Недоліки: Хотілося б, щоб постійно було видно самого лектора, тому що, інколи, коли демонструвалась презентація самого лектора не було видно".

к.філос.н. - Є.М. Шушкевич

"5 жовтня 2021 року був присутній на щойно названому занятті з дисципліни «Історія філософії», яке проведене онлайн (платформа Ґуґл Міт) для студентів 1 курсу спеціальності «Філософія», група 1 філос. історико-філософського факультету, ІІІ пара (11:00 – 12:20).

Лекція відбулася згідно з розкладом та робочою програмою відповідної дисципліни. Матеріал викладено за допомогою мультимедійної презентації, у повній відповідності до заявлених теми і плану лекції на належному теоретичному рівні. Основні положення, які розкривають дану тему, пов’язувалися як з попередніми (присвяченими філософії Сократа і Платона), так і з наступними («Практична філософія Аристотеля» та філософія доби Еллінізму). Студенти проявили зацікавленість щодо даної теми, про що свідчать поставлені ними питання, на які лекторка дала вичерпні відповіді. Були озвучені назви як першоджерел, так і найважливіших навчальних видань і наукових розвідок з питань теми лекції.

Замість зауважень хочу висловити побажання: без перевантажень змісту відповідної мультимедійної презентації, на мою думку, варто включити до неї показові цитати з провідних праць Аристотеля, присвячених теоретичній філософії, передусім з «Метафізики». Дане побажання жодним чином не применшує високої оцінки лекції, прочитаної Тетяною Петрівною, тим більше, що суттєвих зауважень до форми і змісту заняття немає".

к.філос.н., доцент - Б.К. Матюшко

"Відкрита лекція Глушко Т.П. відбулася 5.10.2021 року о 11.00 для філософів на тему «Теоретична філософія Аристотеля». На лекції був присутній і я. Лекторка чітко окреслила план роботи і точно його притримувалася протягом відведеного часу. Питання, зазначені в лекції, і присвячені проблемам структурної спадщини, метафізики, поняттю «ентелехія» та вчення Аристотеля про душу були розкриті в повній мірі та в доступній формі донесені студентській аудиторії. Допомагали в закріпленні матеріалу слайди презентації. Єдиним недоліком можна зазначити відсутність можливості споглядати самого доповідача в процесі презентації. Проте в цілому лекція була проведена на високому рівні досвідченим педагогом".

к.філос.н. - В.В. Пономаренко

"Рецензія на лекцію Глушко Тетяни Петрівни на тему: «Теоретична філософія Арістотеля»

Лекція на тему: «Теоретична філософія Арістотеля» для студентів історико-філософського факультету, студентів 1 курсу була проведена Глушко Т.П. 5.10 в режимі онлайн. Лекція є послідовною і логічною. Всі питання в розмислах доведені до завершення. Діалогічний характер дозволяв актуалізувати складні моменти теорії Арістотеля та перегукувати його розмисли з ідеями Платона. Вдало представлено літературу, яка рекомендувалась для прочитання. Лекція відповідає вимогам до даного типу робіт.

к.філос.н., доцент - Л.А. Облова